Logo Pracuj.pl

Technik serwisu - Złota Rączka

OPCO sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 15

Twój zakres obowiązków

  • Ocena sprawności instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, gazowych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.
  • Dbałość o stan techniczny budynków i ich otoczenia (parkingi, chodniki, ogrodzenia, mała architektura itp.)
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji elektrycznej, osprzęcie i urządzeniach elektrycznych.
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji wodno-kanalizacyjnej i armaturze sanitarnej.
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji centralnego ogrzewania.
  • Wykonywanie prac rzemieślniczych w tym: drobnych prac ogólnobudowlanych, stolarsko-ciesielskich, ślusarskich i gospodarczych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie / doświadczenie techniczne
  • Posiadasz uprawnienia SEP do 1 kV – E (mile widziany )
  • Angażujesz się w powierzoną pracę
  • Masz doświadczenie w zakresie eksploatacji technicznej oraz wykonywania prac o charakterze technicznym
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę – i to już od pierwszego dnia zatrudnienia w firmie lub dogodną dla Ciebie inną formę zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w
  • obsłudze technicznej sektora nieruchomości,
  • Stabilne zatrudnienie – zatrudniamy obecnie ponad 500 pracowników w Polsce.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, połączone z systemem premiowania,
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych i zdobycia uprawnień specjalistycznych (kursy i szkolenia zawodowe),
  • Ciekawą i angażującą pracę w oparciu o profesjonalne narzędzia pracy – samochód wyposażony w zestaw narzędzi, telefon służbowy od początku zatrudnienia,
  • Benefity pozapłacowe, które samodzielnie wybierzesz: Karta Sportowa, Pakiet Prywatnej Opieki Medycznej lub Ubezpieczenie grupowe na życie

O nas

OPCO Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi Facility Management, m.in. w obszarze technicznego utrzymania nieruchomości,

realizacji inwestycji i remontów, bezpieczeństwa przeciwpożarowego

oraz zarządzania i administrowania nieruchomościami.

Firma została założona w 2001 r. i prowadzi obsługę techniczną nieruchomości na terenie całego kraju, skupiając się przede wszystkim na prowadzeniu prac przez zespoły mobilne.

Struktura organizacyjna naszej spółki, posiadane zasoby oraz współpracujący z nami na stałe partnerzy biznesowi i podwykonawcy umożliwiają nam świadczenie usług na terenie całej Polski.

Naszym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług dla naszych Klientów.

Technik serwisu - Złota Rączka, łódzkie