Oferta pracy

Technik – Specjalista ds. Instalacji HVAC

Dussmann Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • serwisowanie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych w parku produkcyjnym i obiektach biurowych klienta

  • organizacja pracy wspólnie z Kierownikiem Obiektu umożliwiająca sprawne funkcjonowanie instalacji HVAC

  • współpraca z innymi działami firmy

  • dużą samodzielność w działaniu i realny wpływ na dalszy rozwój organizacji

  • raportowanie prac serwisowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie z praktyką

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • certyfikat F-gaz, znajomość instalacji freonowych, mile widziana CO2

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność

  • zdolność do pracy na wysokości

Mile widziane

  • świadectwo kwalifikacji typu E (uprawnienia eksploatacyjne I grupy do 1 kV)

  • uprawnienia do lutowania (lut twardy) lub spawalnicze

To oferujemy

  • praca stacjonarna

  • pracę na kompleksie obiektów, na których firma wykorzystuje nowe rozwiązania technologiczne

  • jednozmianowy elastyczny tryb pracy na terenie jednego przedsiębiorstwa

  • pracę przy wdrażaniu nowoczesnych narzędzi wspomagających prace

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)

  • pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania

  • wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych.

Przewiń do profilu firmy