Oferta pracy

Technik - Specjalista ds. Kalibracji

Mabuchi Motor Poland

  • Adolfa Mitery 14, Bochnia
    Bochnia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Adolfa Mitery 14

Bochnia

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie okresowej kontroli, kalibracji i konserwacji sprzętu kontrolno-pomiarowego.

  • Nadzór nad realizacją umowy serwisowej urządzeń kontrolno-pomiarowych, w tym nad prawidłowym przebiegiem prac naprawczych i konserwacyjnych.

  • Uczestniczenie w odbiorze nowych i remontowanych lub przebudowywanych urządzeń i systemów pomiarowych.

  • Optymalizowanie obecnych metod kontrolno-pomiarowych i wdrażanie nowych.

  • Wsparcie przy rozwiązywaniu problemów jakościowych, wymagających interpretacji wyników, pomiarów i/lub wymagań rysunkowych.

  • Pisanie programów pomiarowych na maszyny pomiarowe.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne.

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym.

  • Wiedza z zakresu elektryki/elektrotechniki będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość obsługi urządzeń pomiarowych.

  • Dobra znajomość rysunku technicznego.

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność.

  • Samodzielność, systematyczność i dokładność.

  • Znajomość podstaw ISO 9001/ IATF16949.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych . Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku.

Przewiń do profilu firmy