Technik sprzedaży (k/m/x) dla branży okien i elewacji / budowy domów drewnianych

PFLÜGER GMBH HOLZ- UND KUNSTSTOFFTECHNIKO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacja produktów dla klientów i zainteresowanych stron na miejscu i na targach branżowych
  • Opracowanie dostosowania produktów do potrzeb klienta
  • Przygotowanie szczegółowych rozwiązań, obliczeń i ofert
  • Sprawdzanie ofert i zawieranie umów
  • Działania na rzecz wsparcia istniejących klientów oraz pozyskiwania nowych
  • Generowanie nowych produktów wraz z zarządzaniem produktem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Wiedza na temat produkcji okien i/lub budowy domów drewnianych
  • Przyjazne i zorientowane na klienta nastawienie
  • Umiejętności praktyczne
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (Polska i kraje sąsiednie)
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD

To oferujemy

Nowe, ekscytujące środowisko pracy z pełnymi pasji współpracownikami w firmie rodzinnej charakteryzującej się szybkimi procesami decyzyjnymi.

PFLÜGER GMBH HOLZ- UND KUNSTSTOFFTECHNIK

Firma Pflüger TOB GmbH, zatrudniająca 70 pracowników, produkuje i sprzedaje trwałe systemy do izolacji cieplnej, budownictwa, uszczelniania i izolacji na bazie tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Jako młoda firma jesteśmy zaangażowani w realizację celów zrównoważonego budownictwa i chcemy przyczynić się do oszczędzania energii na całym świecie poprzez nasze produkty.

Technik sprzedaży (k/m/x) dla branży okien i elewacji / budowy domów drewnianych, dolnośląskie