Technik Struktur Lotniczych

Heli- One (Poland) Sp. z o.o.

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przestrzeganie najwyższych standardów w zakresie jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

  • Ocena uszkodzeń struktury śmigłowca

  • Naprawa, wymiana i modyfikacja struktur metalowych i kompozytowych

  • Ocena uszkodzeń i naprawa komponentów

  • Realizacja obsługi technicznej statku powietrznego na zgodność z danymi obsługowymi

  • Dokumentowanie obsługi technicznej na zgodność z przyjętym systemem jakości zdefiniowanym w procedurach obsługowych

  • Poświadczanie wykonanej obsługi na zgodność z wymaganiami organów nadzoru

  • Realizacja procesu szkolenia praktycznego

  • Uczestnictwo w realizacji doskonalenia obszaru i działań poaudytowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe, preferowane techniczne

  • Minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku w organizacji lotniczej

  • Umiejętność napraw struktury statków powietrznych przy wykorzystaniu różnych metod

  • Znajomość narzędzi i materiałów używanych w procesie naprawy struktur metalowych i kompozytowych

  • Znajomość standardów obsługowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Umiejętność organizacji własnej pracy

  • Otwartość i komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Wiedza i umiejętności z zakresu badań NDT lub/i spawania

  • Znajomość przepisów PART-145

  • Znajomość systemów informatycznych wspomagających zarządzanie obsługą

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie

  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia

  • Szeroki program szkolenia zawodowego (w tym możliwość zdobycia licencji mechanika lotniczego)

  • Pracę w zespole najlepszych specjalistów w branży

  • Najwyższe standardy pracy

  • Pracę z ciekawymi projektami obsługi technicznej nowoczesnych helikopterów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • meals allowance

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Firma Heli-One Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce k. Rzeszowa należy do międzynarodowej korporacji z branży lotniczej - CHC Helicopter. Heli-One prowadzi obsługę hangarową helikopterów floty CHC oraz klientów zewnętrznych. Dokonujemy przeglądów, modyfikacji remontów helikopterów dla klientów z całego świata. Nasza lokalizacja w Polsce wyposażona jest w najwyższej klasy narzędzia, sprzęt techniczny i zespół wykwalifikowanych ekspertów.

Przewiń do profilu firmy