Ta oferta pracy jest nieaktualna od 88 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Struktur Lotniczych - Mechanik Obsługi Warsztatowej

  • Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Heli-One Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce k. Rzeszowa należy do międzynarodowej korporacji z branży lotniczej - CHC Helicopter. Heli-One prowadzi obsługę hangarową helikopterów floty CHC oraz klientów zewnętrznych. Dokonujemy przeglądów, modyfikacji i remontów helikopterów dla klientów z całego świata. Nasza lokalizacja w Polsce wyposażona jest w najwyższej klasy narzędzia, sprzęt techniczny i zespół wykwalifikowanych ekspertów.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji obsługowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jasionka (pow. rzeszowski)

    Zakres zadań:

    • Przestrzeganie najwyższych standardów w zakresie jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska
    • Ocena uszkodzeń struktury śmigłowca
    • Naprawa, wymiana i modyfikacja struktur metalowych i kompozytowych
    • Ocena uszkodzeń i naprawa komponentów
    • Realizacja obsługi technicznej statku powietrznego na zgodność z danymi obsługowymi
    • Dokumentowanie obsługi technicznej na zgodność z przyjętym systemem jakości zdefiniowanym w procedurach obsługowych
    • Poświadczanie wykonanej obsługi na zgodność z wymaganiami organów nadzoru
    • Realizacja procesu szkolenia praktycznego
    • Uczestnictwo w realizacji doskonalenia obszaru i działań poaudytowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zawodowe, preferowane techniczne
    • Minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku w organizacji lotniczej
    • Umiejętność napraw struktury statków powietrznych przy wykorzystaniu różnych metod
    • Znajomość narzędzi i materiałów używanych w procesie naprawy struktur metalowych i kompozytowych
    • Znajomość standardów obsługowych
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Umiejętność organizacji własnej pracy
    • Otwartość i komunikatywność
    • Umiejętność pracy w zespole

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Wiedza i umiejętności z zakresu badań NDT lub/i spawania
    • Znajomość przepisów PART-145
    • Znajomość systemów informatycznych wspomagających zarządzanie obsługą

    Nasza oferta obejmuje:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie
    • Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia
    • Szeroki program szkolenia zawodowego (w tym możliwość zdobycia licencji mechanika lotniczego)
    • Pracę w zespole najlepszych specjalistów w branży
    • Najwyższe standardy pracy
    • Możliwość wyjazdów zagranicznych do obsługi śmigłowców na terenie Europy i świata
    • Pracę z ciekawymi projektami obsługi technicznej nowoczesnych helikopterów
    • Dla najlepszych pracowników – możliwość zagranicznych wyjazdów i pracy w ramach MRT (Mobile Repair Team)

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny w języku polskim.

    Administratorem danych jest Heli-One (Poland) Sp. z o. o. z siedzibą: Jasionka 947, 36-002 Jasionka. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.