Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Supportu Katowice - dział security

MWS sp. z o.o.

4 5006 800 brutto / mies.
  • Modrzejewskiej 3, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Modrzejewskiej 3

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Głównym zadaniem jest pomoc klientom w uruchomieniu danego systemu CCTV

  • Odpowiedź na pytania techniczne dotyczące specyfikacji sprzętu, jego funkcjonalności oraz ustawienia.

  • Prowadzenie arkusza serwisowego oraz prowadzenie wysyłek serwisowych do dostawców.

  • Resetowaniem haseł w urządzeniach według procedury.

  • Prowadzenie testów urządzeń i dokumentacji np. filmów z działania danego urządzenia – aplikacji.

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień dotyczących sieci komputerowych,

  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu technicznym (elektronika/elektrotechnika),

  • znajomość języka angielskiego,

  • Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku: technik/elektronik serwisu,

  • znajomość branży CCTV i SSWiN,

  • znajomość konfiguracji systemów SSWiN oraz CCTV,

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

O nas

MPL Group posiada szereg własnych marek przeznaczonych na rynek oświetlenia, reklamy, monitoringu przemysłowego, security, automatyki przemysłowej, p.poż, zasilania awaryjnego, UPS i wiele innych. Marki te cieszą się uznaniem klientów i obecnie z dużym powodzeniem są sprzedawane w wielu krajach Europy. Należą do nich MW Power, POS Power, Global Leader Power, MW Lighting, MW Power Ideas for Security, IPS, Adler Power, 4SIGNAGE i MegaBAT.

W roku 2010 MPL Power Elektro stworzyła MPL Group. W ramach organizacji działają obecnie 3 firmy MPL oraz 6 firm stowarzyszonych. Łącznie Grupa zatrudnia ponad 160 osób i działa w 6 oddziałach na terenie kraju stając się jednym z najpoważniejszych dostawców elektroniki przemysłowej w Polsce i Europie Środkowej. Firma oferuje wysyłkę lub dostawę 90% produktów z oferty w tym samym dniu z magazynów o łącznej powierzchni 2000m².

MPL Group posiada również własny dział techniczno-produkcyjny działający w ramach spółki MPL Tronik. Firma produkuje około 200 typów własnych produktów, prowadzi własny dział innowacji oraz rozwoju. MPL Group projektuje i wykonuje również elektrownie fotowoltaiczne poprzez firmę MPL Energy. Łączna moc zainstalowanych elektrowni wynosi 8MW.

W 2014 roku MPL Group rozpoczęła produkcję pakietów akumulatorowych dla przemysłu w technologii NiMH, LiOn, NiCd. Firma prowadzi własny dział projektowy oraz produkcyjny pakietów akumulatorowych i bateryjnych na rynek przemysłowy.