Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik systemów i instalacji - Elektryk

WBL INVEST Sp. z o.o.

5 0007 000 brutto / mies.
  • Władysława Leonharda 9, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Władysława Leonharda 9

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w pełnej sprawności infrastruktury technicznej nieruchomości

  • Wykonywanie serwisu i konserwacji instalacji i systemów przeciwpożarowych

  • Usuwanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Obsługa codziennych zgłoszeń dotyczących instalacji i systemów przeciwpożarowych, drobne naprawy

  • Wykonywanie zadań inwestycyjnych realizowanych na rzecz Klientów pracodawcy

  • Dokumentowanie czynności wykonanych w zakresie przeglądów oraz usuwania usterek urządzeń, instalacji i systemów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie) – elektryk (preferowane) lub pokrewne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (budynki przemysłowe, biurowe, magazynowo–biurowe) - min. 1 rok

  • Uprawnienia min. SEP 1 kV w zakresie eksploatacji

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów przeciwpożarowych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę (umowa na okres próbny 3 miesiące, potem na czas nieokreślony)

  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym odbywanie profesjonalnych szkoleń i/lub awansu w strukturach firmy

  • Udział w dużych projektach inwestycyjnych

  • Pracę w nowoczesnym środowisku technicznym

O nas

WBL INVEST Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą usługową działającą na terenie całego kraju, zapewniającą bezpieczeństwo w obiektach biurowych, przemysłowych, magazynowych oraz użyteczności publicznej poprzez projektowanie, wykonywanie oraz utrzymywanie w pełnej sprawności urządzeń, instalacji i systemów przeciwpożarowych oraz technicznych.