Logo Pracuj.pl

Technik / Techniczka Serwisu – wózki widłowe

STILL Polska sp. z o.o. – rozwiązania intralogistyczneO firmie

  • Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

STILL Polska sp. z o.o. – rozwiązania intralogistyczne

Składowa 6

Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • naprawa i konserwacja wózków widłowych,
  • specyfikacja i zamawianie części,
  • kontrola i odbiór UDT wózków widłowych.

Nasze wymagania

  • wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej oraz elektrotechniki,
  • wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • solidność, rzetelność,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP, UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie merytoryczne,
  • dostęp do najnowocześniejszych światowych technologii.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • korporacyjna karta kredytowa
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Szukamy zawodników, którzy są w stanie przesądzić o wygranej.

Jesteś jednym z nich?

Dlaczego jesteśmy liderem wśród dostawców rozwiązań intralogistycznych, wózków widłowych, technologii magazynowych, oprogramowania i usług? Ponieważ mamy pierwszoligowy zespół! Każde stanowisko w naszej firmie przyciąga ludzi wielkiego formatu. Współdziałamy, by razem osiągać wspaniałe cele. Teraz masz szansę znaleźć się w zwycięskiej drużynie i każdego dnia podejmować nowe, ambitne wyzwania. Sukces zależy tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania. Dołącz do gry w naszych barwach.

Technik / Techniczka Serwisu – wózki widłowe, Składowa 6, Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik)