Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Telekomunikacji

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 11.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Numer referencyjny: DBI/2019
    Zadania:
    • budowa, prace instalacyjne oraz  pomiary systemów teletransmisyjnych, w tym sieci FTTH
    • wykonywanie czynności serwisowych systemów telekomunikacyjnych
    • opracowywanie dokumentacji powykonawczej i pomiarowej nowobudowanych i serwisowanych systemów telekomunikacyjnych
    Wymagania:
    • wykształcenie techniczne z dziedziny telekomunikacji lub pokrewne
    • umiejętność pracy w zespole, kreatywność
    • komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność
    • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
    • prawo jazdy kat. B.
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie, jesteśmy otwarci na możliwość współpracy na B2B
    • pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna
    • telefon służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
    • szkolenia zapewniające rozwój z sieci FTTH
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)