Technik Turbin Wiatrowych

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 23.04.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 23.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nr ref.: T/04/2019

    ✓ Posiadasz doświadczenie w obszarze mechaniki lub elektryki?
    ✓ Pracowałeś w branży budowlanej, stoczniowej lub w branżach pokrewnych? Posiadasz zdolności manualne i umiejętność pracy z narzędziami?
    ✓ Jesteś gotów, aby podróżować i wykonywać swoją pracę w wielu różnych miejscach na świecie?
    ✓ Jesteś elastyczny, odpowiedzialny i gotowy do pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole?
    ✓ Chcesz zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się branży, jaką jest branża energii wiatrowej?
    Jeśli tak, dołącz do naszego zespołu! Wszystkim współpracującym z nami technikom oferujemy szansę rozwoju oraz zapewniamy wszelkie niezbędne szkolenia i certyfikaty.

    Zakres obowiązków:
    ✓ Przygotowanie placu budowy, wszystkich komponentów oraz niezbędnych narzędzi;
    ✓ Prace związane ze wszystkimi aspektami instalacji turbin wiatrowych;
    ✓ Dbanie o powierzony sprzęt oraz narzędzia;
    ✓ Wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z instrukcją i wskazówkami;
    ✓ Raportowanie i przekazywanie wszelkich informacji zgodnie z procedurami.

    Pamiętaj, że jest to:
    ✓ Praca wyjazdowa (zagranicą);
    ✓ Praca kontraktowa (różnej długości wyjazdy);
    ✓ Praca zespołowa;
    ✓ Praca w zmiennych warunkach pogodowych;
    ✓ Praca o podwyższonym ryzyku.

    Nasze wymagania:
    ✓ Wysoko rozwinięte zdolności manualne; umiejętność pracy z narzędziami;
    ✓ Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    ✓ Prawo jazdy kat. B;
    ✓ Gotowość do pracy w trudnych i niesprzyjających warunkach pogodowych;
    ✓ Gotowość do częstych i dalekich podróży; umiejętność pracy z dala od rodziny i bliskich;
    ✓ Odpowiedzialność i umiejętność pracy zarówno na samodzielnie jak i w zespole;
    ✓ Dbałość o jakość wykonywanej pracy i zachowanie zasad bezpieczeństwa;
    ✓ Sumienność i pozytywne nastawienie;
    ✓ Doświadczenie w branży turbin wiatrowych będzie dodatkowym atutem;
    ✓ Chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności.

    Co oferujemy:
    ✓ Możliwość sprawdzenia się przy wykonywaniu nowych zadań i wyzwań;
    ✓ Możliwość rozwoju umiejętności technicznych oraz personalnych;
    ✓ Interesujące multikulturowe środowisko pracy oraz możliwość wyjazdu do wielu krajów;
    ✓ Energiczny, zaangażowany i wysoce wykwalifikowany zespół, który wprowadzi Cię do pracy.

    Jeśli jesteś zainteresowany: Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoją aplikację  z numerem referencyjnym: T/04/2019. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszym działem HR pod numerem tel.: 91 462 62 02.