Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Turbin Wiatrowych

FairWind Sp. z o. o.

  • Pomorska 42, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pomorska 42

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie placu budowy, wszystkich komponentów oraz niezbędnych narzędzi;

  • Prace związane ze wszystkimi aspektami instalacji turbin wiatrowych;

  • Dbanie o powierzony sprzęt oraz narzędzia;

  • Wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z instrukcją i wskazówkami;

  • Raportowanie i przekazywanie wszelkich informacji zgodnie z procedurami.

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne; umiejętność pracy z narzędziami;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do pracy w trudnych i niesprzyjających warunkach pogodowych;

  • Gotowość do częstych i dalekich podróży; umiejętność pracy z dala od rodziny i bliskich;

  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy zarówno na samodzielnie jak i w zespole;

  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy i zachowanie zasad bezpieczeństwa;

  • Sumienność i pozytywne nastawienie;

  • Chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży turbin wiatrowych.

To oferujemy

  • Możliwość sprawdzenia się przy wykonywaniu nowych zadań i wyzwań;

  • Możliwość rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego;

  • Interesujące multikulturowe środowisko pracy oraz możliwość wyjazdu do wielu krajów;

  • Energiczny, zaangażowany i wysoce wykwalifikowany zespół, który wprowadzi Cię do pracy.

FairWind jako szybko rozwijająca się firma wciąż rozszerza swój zakres działań o nowe rynki, klientów i projekty. Nasze biura i spółki powstają na całym świecie, dając pracownikom możliwości ciągłego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

✓ Posiadasz doświadczenie w obszarze mechaniki lub elektryki?

✓ Pracowałeś w branży budowlanej, stoczniowej lub w branżach pokrewnych? Posiadasz zdolności manualne i umiejętność pracy z narzędziami?

✓ Jesteś gotów, aby podróżować i wykonywać swoją pracę w wielu różnych miejscach na świecie?

✓ Jesteś elastyczny, odpowiedzialny i gotowy do pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole?

✓ Chcesz zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się branży, jaką jest branża energii wiatrowej?

Jeśli tak, dołącz do naszego zespołu! Wszystkim współpracującym z nami technikom oferujemy szansę rozwoju oraz zapewniamy wszelkie niezbędne szkolenia i certyfikaty.

Pamiętaj, że jest to:

  • Praca wyjazdowa (zagranicą);

  • Praca kontraktowa (różnej długości wyjazdy);

  • Praca zespołowa;

  • Praca w zmiennych warunkach pogodowych;

  • Praca o podwyższonym ryzyku.