Oferta pracy

Technik UR – automatyk

CIECH SARZYNA S.A.O firmie

  • Nowa Sarzyna

    Nowa Sarzyna, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w sprawności urządzeń instalacyjnych i konfekcyjnych

  • zapobieganie awariom poprzez bieżące i okresowe przeglądy

  • diagnozowanie i usuwanie przyczyn awarii w zakresie automatyki, a także elektryki i mechaniki

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych w instalacjach do 1 kV

  • wprowadzanie udoskonaleń w liniach produkcyjnych i konfekcyjnych

  • przezbrajanie linii konfekcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, lub wyższe, preferowana automatyka, robotyka, elektronika, mechatronika czy elektroenergetyka

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • umiejętność programowania falowników, sterowników np. firmy Siemens

  • doświadczenie w diagnostyce awarii układów automatyki i elektryki

  • doświadczenie w kalibracji przetworników poziomu, temperatury, ciśnienia itp.

  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym w obszarze utrzymania ruchu

To oferujemy

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • atrakcyjny system premiowy

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

  • kartę sportową

  • stabilność zatrudnienia

  • rozwój zawodowy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • pracę w systemie 4BOP

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja i przesłanie CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna online

4

Decyzja

CIECH SARZYNA S.A.

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, żywice, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli praca, której szukasz to

zarządzanie infrastrukturą budowlaną w celu utrzymania jej stanu zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz nadzorowanie przeglądów i kontroli technicznych