Unilever Polska Sp. z o.o.

Technik Urządzeń Grzewczych i Chłodniczych

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Lipowa 15, Banino (pow. kartuski)
    Banino (pow. kartuski), pomorskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 25 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lipowa 15

Banino (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie bieżącej obsługi, konserwacji i napraw z naciskiem na przeglądy prewencyjne maszyn i urządzeń związanych z instalacjami: elektrycznymi i energetycznymi NN, urządzeń grzewczych i chłodniczych, sprężonego powietrza, uzdatniania wody oraz wentylacyjno – klimatyzacyjnymi.

  • Sporządzanie dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac w oparciu o system zleceń technicznych.

  • Bezpośredni udział w projektach oszczędnościowych i inwestycyjnych.

  • Bezpośredni wpływ na planowanie prac przeglądów prewencyjnych własnych i zespołu.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: chłodnictwo, elektrotechnika, automatyka lub pokrewne)

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

  • Jesteś samodzielny, komunikatywny i lubisz pracę zespołową

  • Cechuje Cię samo-motywacja w realizacji powierzonych zadań, otwartość na poznanie nowych technologii, chęć dokonywania zmian we własnym otoczeniu pracy w celu poprawy działania podległych obszarów

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie 2-zmianowym

Mile widziane

  • Posiadasz uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • System premiowy uzależniony od wyników pracy

  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa

  • Udział w projektowych grupach inwestycyjnych i usprawnieniowych związanych z rozwojem fabryki

  • Rozwój - szkolenia i warsztaty

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • parking rowerowy

  • najlepsze na świecie lody

  • dostęp do platformy szkoleniowej Degreed

  • dostęp do szkoleń LinkedIn (w tym nauka języka angielskiego)

Unilever w Baninie k. Gdańska to fabryka, w której produkujemy lody ALGIDA.

To tu powstają Wasze ulubione lody, które od ponad 20 lat wywołują uśmiechy na twarzach konsumentów na całym świecie!

Jesteśmy rozpoznawalni poprzez nasze logo - kształt białego serca na czerwonym tle, pod którym kryje się miłość do lodów i chęć uszczęśliwiania innych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje