Oferta pracy

Technik urządzeń przeciwpożarowych

PHU DAX Dariusz ParzyszekO firmie

4 150‐5 550 zł brutto / mies.
  • Burleska 3A
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PHU DAX Dariusz Parzyszek

Burleska 3A

Warszawa

Rekrutujemy na stanowisko ELEKTRYK/TECHNIK URZĄDZEŃ PRZECIWPOŻAROWYCH

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych urządzeń przeciwpożarowych (w szczególności: systemów sygnalizacji pożarowej, systemów oddymiania, oświetlenia awaryjnego ewakuacyjnego, systemów detekcji gazów, dźwiękowych systemów ostrzegawczych),
  • tworzenie protokołów z przeglądów,
  • tworzenie ofert na naprawy instalacji i urządzeń ppoż,
  • montaż urządzeń i systemów ppoż,
  • udział przy przygotowywaniu ofert oraz projektów urządzeń przeciwpożarowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w zakresie montażu lub serwisu urządzeń przeciwpożarowych takich systemów jak:
    • SSP: POLON-ALFA, ARITECH, BOSCH, SIEMENS, ESSER
    • SYSTEMY ODDYMIANIA GRAWITACYJENGO: D+H, MERCOR, AFG
    • DSO: BOSCH – PREASIDEO, AMBIENT SYSTEM
    • detekcja gazu: GAZEX, SAPEL, SENSOR TECH, ATEST GAZ
  • aktualne uprawnienia SEP,
  • konieczne posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera, w tym edytorów tekstowych i graficznych,
  • dyspozycyjność, związana z możliwymi wyjazdami służbowymi.

W ramach zatrudnienia oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • ciekawą i różnorodną pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • możliwość rozwoju i ciągłego podwyższania kwalifikacji,
  • wynagrodzenie w przedziale 3-4 tys. netto w zależności od posiadanych kwalifikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o:

  • przesłanie CV, listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania
  • wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy