Logo Pracuj.pl

Technik utrzymania budynku - Elektryk

MERA TECHNIK sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów i napraw instalacji i urządzeń hydraulicznych w budynkach,
  • likwidacja awarii,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Nasze wymagania

  • Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność,
  • Chęć do pracy i podnoszenia kwalifikacji,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Doświadczenie w konserwacji/serwisie elektrycznych urządzeń i instalacji budynkowych oraz w konserwacji transformatorów średniego napięcia,
  • Uprawnienia E1, D1 do 20 kV,

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Szkolenia branżowe,
  • Praca na terenie Warszawy.

MERA TECHNIK sp. z o.o.

Firma Mera Technik Sp. z.o.o jest prężnie rozwijającą się firmą w branży HVAC posiadającą duże doświadczenie w kompleksowej obsłudze i realizacji instalacji: wentylacji, elektryki i automatyki, klimatyzacji, chłodnictwa oraz instalacji c.o, wod-kan.

Technik utrzymania budynku - Elektryk, Warszawa