Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik utrzymania budynku - Hydraulik

MERA TECHNIK sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów i napraw instalacji i urządzeń hydraulicznych w budynkach

  • likwidacja awarii

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Nasze wymagania

  • Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność,

  • Chęć do pracy i podnoszenia kwalifikacji,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

  • Doświadczenie w konserwacji/serwisie elektrycznych urządzeń i instalacji budynkowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Szkolenia branżowe.

  • Praca na terenie Warszawy

MERA TECHNIK sp. z o.o.

Firma Mera Technik Sp. z.o.o jest prężnie rozwijającą się firmą w branży HVAC posiadającą duże doświadczenie w kompleksowej obsłudze i realizacji instalacji: wentylacji, elektryki i automatyki, klimatyzacji, chłodnictwa oraz instalacji c.o, wod-kan.

Przewiń do profilu firmy