Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik utrzymania budynku

  • Wrocław, Wróblowice (pow. średzki), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 08.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy uznanym na świecie producentem i dostawcą nowatorskich rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki, a nasze działania poparte są ponad 50-letnim doświadczeniem. Wchodzimy w skład międzynarodowej Grupy WAGO z siedzibą w Niemczech. Nazwa WAGO jest synonimem jakości, bezpieczeństwa i nowoczesności. Na polskim rynku WAGO jest obecne od ponad 25 lat.

    W związku z ciągłym rozwojem oraz rozbudową struktur firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław, Wróblowice (pow. średzki)

    Zakres obowiązków:

    • zapewnianie sprawności funkcjonowania urządzeń, maszyn i technologicznych instalacji budynkowych
    • usuwanie awarii oraz bieżące naprawy (identyfikacja przyczyn i zagrożeń)
    • bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych
    • udział i nadzór nad wykonywanymi czynnościami serwisowymi przez firmy zewnętrzne
    • przygotowywanie specyfikacji technicznych do zakupu części, naprawy i modernizacji instalacji elektrycznych
    • wykonywanie prac naprawczo-remontowo obiektów budynkowych

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne (profil elektryczny, elektrotechniczny lub automatyka)
    • znajomość systemów SCADA
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • podstawowa umiejętność czytania schematów (HVAC, mechanicznych, elektrycznych)
    • doświadczenie instalatorskie w zakresie okablowań elektrycznych i teletechnicznych
    • uprawnienia do pracy na wysokości
    • uprawnienia SEP na niskie napięcie (mile widziane SEP na średnie napięcia oraz uprawnienia w zakresie dozoru)
    • komunikatywność
    • dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
    • stabilną i ciekawą pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
    • dedykowane szkolenia
    • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata, czekolada w kantynie, posiłki w atrakcyjnych cenach
    • darmowy parking dla pracowników
    • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej oraz ubezpieczenia
    • cykliczne akcje dla pracowników: „Akcja jabłko”, „Rowerowe WAGO” oraz wiele innych

    CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ

    WAGO ELWAG sp. z o.o.

    ul. Piękna 58a, 50-506 Wrocław

    opis