Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Utrzymania Maszyn

Fideltronik Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • jesteś współodpowiedzialny wraz z zespołem Techników za utrzymanie maszyn na zakładanym poziomie dostępności i za minimalizację awarii

  • prowadzisz konserwację oraz wykonujesz przeglądy okresowe maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych

  • usuwasz awarie i podejmujesz działania korygujące na liniach produkcyjnych, głównie w zakresie mechaniki

  • prowadzisz dokumentację dotyczącą wykonywanych prac

  • współpracujesz z operatorami produkcji i szkolisz ich w zakresie podstawowego utrzymania ruchu

  • uczestniczysz w uruchamianiu nowych maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie zawodowe lub techniczne (mechaniczne/elektroniczne)

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • jesteś gotowy pracować w systemie 3-zmianowym oraz okazjonalnie w weekendy

  • znasz zagadnienia z zakresu mechaniki maszyn oraz z zakresu hydrauliki siłowej, pneumatyki, elektryki, elektroniki i układów sterowania z wykorzystaniem sterowników PLC

  • potrafisz identyfikować i usuwać usterki w maszynach

To oferujemy

  • stabilną perspektywę zatrudnienia

  • zatrudnienie w doświadczonym i zgranym zespole

  • możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy w firmie bez zbędnych regulaminów i konwenansów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • darmowy transport pracowniczy

Fideltronik Poland Sp. z o.o.

Zostań współtwórcą sukcesu jednej z największych polskich firm inżynierskich. Dołącz do zespołu profesjonalistów - pasjonatów pracujących w najnowszych technologiach.

Weź czynny udział w 4 Rewolucji Przemysłowej. Niech pionierskie projekty z obszaru elektroniki, informatyki, robotyki, wykorzystania sztucznej inteligencji i IoT nie toczą się bez Twojego udziału.

Grupa Fideltronik to rodzinna, polska firma w ramach której działają: Fideltronik Smart Factory, Fitech oraz Inssue. Działamy od ponad 30 lat, zatrudniamy blisko 2500 osób w Krakowie, Gdańsku i Suchej Beskidzkiej. Naszymi Partnerami w biznesie są czołowe firmy o zasięgu globalnym.

Jeśli szukasz wyzwań w dobrej, uczciwej firmie, ważna jest dla Ciebie atmosfera pracy i realny wpływ na realizację zadań – skontaktuj się z nami koniecznie!

Przewiń do profilu firmy