Oferta pracy

Technik Utrzymania Obiektu

VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżącą eksploatację, konserwację, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych związanych z budynkiem naszego klienta.

  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń oraz usuwanie awarii.

  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

Nasze wymagania

  • Posiadają doświadczenie w obsłudze instalacji oraz urządzeń budynkowych (mile widziana znajomość budowy).

  • Wykształcenie techniczne (średnie) lub zawodowe (dziedzina elektryka, hydraulika).

  • Uprawnienia SEP grupa 1.

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju.

  • Umowa o pracę – u nas to podstawa.

  • Atrakcyjny system wynagradzania.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego.

  • Atrakcyjne benefity (prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, NNW, karta MultiSport, dofinansowanie do wakacji, bony świąteczne).

  • Pracę w nowoczesnym środowisku technicznym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne