Oferta pracy

Technik Utrzymania Obiektu

SPIE Building Solutions Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 8:00-16:00, 10:00-18:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w pełnej sprawności infrastruktury technicznej nieruchomości;

  • prewencyjna konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości;

  • nadzór nad pracą podwykonawców i serwisów zewnętrznych;

  • wykonywanie drobnych napraw.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie) – elektryk, hydraulik, mechanik lub pokrewne;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (budynki biurowe, magazynowo – biurowe lub centra handlowe);

  • uprawnienia SEP grupy 1, 2, 3 „E” i "D";

  • znajomość obsługi instalacji budynkowych (klimatyzacja, wentylacja, inst. ppoż., wod-kan itp.);

  • obsługa systemów HVAC (szczególnie dla lokalizacji Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Chorzów)

  • umiejętności współpracy i integracji w zespole.

Mile widziane

  • znajomość obsługi systemów zarządzania budynkiem (BMS);

  • obsługa komputera – pakiet MS Office;

  • uprawnienia na zwyżki;

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • pracę w jednej z lokalizacji: woj. śląskie lub Małopolskie (Katowice, Bielsko-Biała, Tychy, Bieruń, Czechowice-Dziedzice, Sosnowiec, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Chorzów, Kraków);

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem branży w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;

  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;

  • program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;

  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;

  • samodzielność i odpowiedzialność;

  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę;

  • możliwość awansu w strukturach firmy;

  • premie za dodatkowe aktywności i nagrody zależne od wyników pracy;

  • profesjonalne wyposażenie (tel. komórkowy, laptop, odzież firmowa i inne narzędzia pracy);

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • nagroda jubileuszowa

  • dodatkowe zniżki na produkty i usługi

SPIE BUILDING SOLUTIONS Sp. z o.o. to niezależny europejski lider usług multitechnicznych (Facility Management). Firma wspiera swoich Klientów w utrzymywaniu energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska budynków oraz projektuje, dostarcza i instaluje kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej, teletechniki, automatyki budynkowej i elektromobilności dla wszystkich sektorów rynku.

Grupa SPIE to ponad 48 000 entuzjastów technologii na całym świecie. W Polsce zespół SPIE Building Solutions liczy obecnie ponad 700 osób. W ramach usług multitechnicznych nieruchomości obsługujemy powierzchnię ponad 8 mln m2 na terenie całego kraju. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji oraz systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje.

Przewiń do profilu firmy