Oferta pracy

Technik utrzymania obiektu

SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przeglądy zleceń naprawy w dedykowanym systemie

  • Zgłaszanie incydentów lub awarii sprzętu oraz podejmowanie odpowiednich działań w przypadku usterek

  • Serwisowanie oraz wymiana uszkodzonych części w sprzęcie użytkowym

  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych w oparciu o roczny plan prewencji utrzymania ruchu

  • Obsługa rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia w zakresie sterowania pracą maszyn i urządzeń infrastruktury technicznej

  • Zarządzanie dokumentacją

  • Udział w inspekcjach i kontrolach organów zewnętrznych

  • Podejmowanie działań w przypadku wystąpienia usterek na terenie obiektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie / zawodowe lub wyższe

  • Aktualne uprawnienia SEP (G1 kategoria E)

  • Podstawowe umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Podstawowa znajomość narzędzi i metod pomiarowych

  • Umiejętność ustalania priorytetów

  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji zgodnie z wymaganiami

  • Podstawowa znajomość pomp, dmuchaw, silników, rurociągów, maszyn rotacyjnych i układów pneumatyki

  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze sprężarkami, kotłami gazowymi, agregatami chłodniczymi i centralami wentylacyjnymi

  • Znajomość działania systemów uzdatniania wody, wież chłodniczych oraz, urządzeń kontroli zanieczyszczeń

To oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: dodatek do telefonukarta lunchowa, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, bonusy okazjonalne (wczasy pod gruszą, premia świąteczna), karta sportowa i darmowy transport – planowane,

  • Pracę w bezpiecznych warunkach, w nowoczesnej firmie o globalnym zasięgu i ugruntowanej; pozycji na rynkach międzynarodowych

  • Bogaty pakiet szkoleń na start

SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o.o.

SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o. o. jest częścią SK Group, jednej z największych firm w Korei Południowej. Grupa SK składa się z 114 firm, które dzielą wspólną markę SK. Firma produkuje m.in. separatory do akumulatorów litowo-jonowych (LiBS), wyświetlacze obrazów i urządzenia informatyczne. Planujemy stać się liderem na światowym rynku elektroniki i materiałów informacyjnych poprzez zwiększenie swojej konkurencyjności w obecnej działalności, w tym LiBS i FCW (Flexible Cover Window).

Od naszych pracownikow oczekujemy silnej motywacją do osiągania najwyższych celów, śmiałości w przełamywaniu istniejących ram oraz chęci do rozwijania własnych kompetencji. W SK dzielimy się naszymi poglądami oraz prowadzimy otwartą dyskusję, której celem jest wspólne rozwiązywanie problemów.

Obecnie poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby stać się częścią nowego projektu w Dąbrowie Górniczej. Jeśli chcesz razem z nami współtworzyć to przedsięwzięcie oraz pracować w firmie, która będzie liderem na światowym rynku LiBS, to zachęcamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy

Ważne informacje

  • Docelowym miejscem pracy będzie Dąbrowa Górnicza (Tucznawa). Więcej informacji o naszej firmie oraz procesie rekrutacji znajdziesz na naszym profilu oraz oficjalnej stronie internetowej: http://eng.skinnovation.com/company/skiet.asp

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim klikając w przycisk aplikowania

  • Pragniemy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy