Oferta pracy

Technik Utrzymania Obiektu – do przyuczenia

ENGIE Services Sp. z o.o.O firmie

  • Tytoniowa 2/6, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

ENGIE Services Sp. z o.o.

Tytoniowa 2/6

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Kandydat na stanowisku Technika Utrzymania Obiektu będzie odpowiedzialny za: serwis, przeglądy, konserwacje, bieżące naprawy i monitoring instalacji np.: elektrycznych, elektroenergetycznych, wentylacji, klimatyzacji, automatyki lub innych w celu zapewnienia utrzymania pełnej sprawności obiektu.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia SEP 1 kV w zakresie eksploatacji i/lub dozoru,

  • Wykształcenie techniczne mile widziane: elektryczne, elektroenergetyczne z zakresu automatyki, mechatroniki, HVAC lub pokrewne,

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel, obsługa poczty),

  • Gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; naukę języka angielskiego,

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,

  • Szkolenia autoryzacyjne umożliwiające zdobycie nowych uprawnień,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansu w strukturach firmy,

  • Interesujący zakres obowiązków,

  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej, oraz magazynach logistycznych.

Przewiń do profilu firmy