Logo Pracuj.pl

Technik Utrzymania Obiektu

SPIE BUILDING Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Głuchów (pow. łódzki wschodni)
    Głuchów (pow. łódzki wschodni), łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w pełnej sprawności infrastruktury technicznej nieruchomości;
  • prewencyjna konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości;
  • nadzór nad pracą podwykonawców i serwisów zewnętrznych;
  • wykonywanie drobnych napraw.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie) – elektryk, hydraulik, mechanik lub pokrewne;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (budynki biurowe, magazynowo – biurowe lub centra handlowe);
  • uprawnienia elektryczne grupy 1 „E” do 1kV;
  • znajomość obsługi instalacji budynkowych (klimatyzacja, wentylacja, inst. ppoż., wod-kan itp.);
  • umiejętności współpracy i integracji w zespole.

Mile widziane

  • znajomość obsługi systemów zarządzania budynkiem (BMS);
  • obsługa komputera – pakiet MS Office;
  • obsługa systemów HVAC.

To oferujemy

  • nowoczesne narzędzia pracy;
  • umowę o pracę od pierwszego dnia;
  • możliwość rozwoju;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli;
  • dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

SPIE BUILDING Solutions Sp. z o.o.

SPIE Building Solutions specjalizuje się w usługach multitechnicznych dla nieruchomości w całej Polsce, o łącznej powierzchni ponad 6,5 mln m2. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji i systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje. Przygotowujemy analizy i na bazie długoletniego doświadczenia budujemy nowe koncepcje. Nasi eksperci generują wiele nowych, innowacyjnych pomysłów, koncentrując się na optymalizacji i efektywności projektów.

Technik Utrzymania Obiektu, Głuchów (pow. łódzki wschodni)