Oferta pracy

Technik Utrzymania Obiektu

SPIE BUILDING Solutions Sp. z o.o.

  • Iłowa

    Iłowa, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w pełnej sprawności infrastruktury technicznej nieruchomości;

  • prewencyjna konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości;

  • nadzór nad pracą podwykonawców i serwisów zewnętrznych;

  • wykonywanie drobnych napraw.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie) – elektryk, hydraulik, mechanik lub pokrewne;

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (budynki biurowe, magazynowo – biurowe lub centra handlowe);

  • dobra znajomość któregoś z systemów/instalacji: elektrycznych NN/SN, HVAC, pneumatyki, automatyki budynkowej i hydrauliki;

  • uprawnienia elektryczne grupy 1 „E” do 1kV;

  • znajomość obsługi instalacji budynkowych (klimatyzacja, wentylacja, inst. ppoż., wod-kan itp.);

  • umiejętności współpracy i integracji w zespole.

Mile widziane

  • znajomość obsługi systemów zarządzania budynkiem (BMS);

  • obsługa komputera – pakiet MS Office.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem branży w Polsce;

  • możliwość zdobycia i pogłębienia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku.

  • nowoczesne narzędzia pracy;

  • umowę o pracę od pierwszego dnia;

  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

SPIE BUILDING SOLUTIONS Sp. z o.o. to niezależny europejski lider usług multitechnicznych (Facility Management). Firma wspiera swoich Klientów w utrzymywaniu energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska budynków oraz projektuje, dostarcza i instaluje kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej, teletechniki, automatyki budynkowej i elektromobilności dla wszystkich sektorów rynku.

Grupa SPIE to ponad 48 000 entuzjastów technologii na całym świecie. W Polsce zespół SPIE Building Solutions liczy obecnie ponad 700 osób. W ramach usług multitechnicznych nieruchomości obsługujemy powierzchnię ponad 8 mln m2 na terenie całego kraju. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji oraz systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje.

Przewiń do profilu firmy