Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik utrzymania obiektu - Konserwator - utrzymanie ruchu

"UNIMEX" sp. z o.o.O firmie

  • Marywilska 44
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

"UNIMEX" sp. z o.o.

Marywilska 44

Warszawa

Poszukujemy technika utrzymania obiektu/konserwatora na terenie galerii handlowej, odpowiedzialnego za nadzór nad instalacjami technicznymi na obiekcie, ich eksploatację, jak również bieżące drobne naprawy i konserwację. Praca na zmianach po 12 godzin.

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie techniczne nieruchomości,
  • eksploatacja infrastruktury technicznej nieruchomości i nadzór nad nią,
  • bieżące drobne naprawy i konserwacja,
  • prace ogólnobudowlane

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne średnie/zasadnicze
  • Znajomości obsługi instalacji (w zależności od kierunku wykształcenia) elektrycznych, wentylacji i klimatyzacji i/lub wodno-kanalizacyjnej:
  • Uprawnienia SEP mile widziane
  • Obsługa komputera: Windows, MS Office
  • Odpowiedzialność
  • Uczciwość
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Kreatywność

Oferta:

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem w firmie z ponad 12-letnią obecnością na polskim rynku!

Zapraszamy do kontaktu!

Ogłoszenie archiwalne