Technik Utrzymania Obiektu (Mechanik)

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

     W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    TECHNIK UTRZYMANIA OBIEKTU (MECHANIK)
    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór oraz kontrola nad maszynami i urządzeniami infrastruktury technicznej obiektu
    • Wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń zgodnie z wytycznymi producenta i dostawcy
    • Utrzymywanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
    • Obsługa i konserwacja części mechanicznej urządzeń technologicznych
    • Usuwanie bieżących awarii oraz uczestnictwo w pracach modernizacyjnych
    • Udział w konserwacji, przeglądach i remontach urządzeń
    • Nadzór nad systemem detekcji pożarowej i kontrola urządzeń hydraulicznych, tryskaczowych i hydrantowych
    • Analiza parametrów procesów technologicznych i elektrycznych poprzez SCADA (BMS)
    • Współudział w tworzeniu instrukcji pracy/ procedur

     Wymagania:

    • Wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym lub energetycznym
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym
    • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki, energetyki (zależnie od profilu doświadczenia)
    • Dobra organizacja pracy
    • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym/ zmiany 12h
    • Mile widziana znajomość pakietu MS Office
    • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1,2 lub 3 (zależnie od profilu)
    • Mile widziane doświadczenie w zakresie: klimatyzacji, wentylacji, mechaniki, sieci wodno-kanalizacyjnej

     Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Czynny udział w projekcie greenfield
    • Bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
    • Darmowe lekcje języka angielskiego
    • Kantynę pracowniczą – dofinansowane obiady, dania koreańskie, duży wybór deserów
    • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe – szansa na odbycie szkoleń w HQ w Korei

    CV prosimy składać w języku polskim
    za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 133, poz. 883)