Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik utrzymania obiektu

Pazim sp. z o.o.O firmie

  • plac Rodła 10, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pazim sp. z o.o.

plac Rodła 10

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac konserwacyjnych dotyczących budynków i wyposażenia, w tym drobne prace ogólnobudowlane,

  • bieżąca eksploatacja, konserwacja i naprawa zgłaszanych usterek we wszystkich obiektach kompleksu PAZIM, w tym w pokojach hotelowych i na zapleczu,

  • bieżąca eksploatacja, konserwacja i naprawa instalacji oraz urządzeń technicznych budynków zgodnie z potrzebami, w oparciu o obowiązujące zasady wiedzy technicznej i regulacje w tym zakresie (przepisy, dokumentacja techniczna, etc.)

  • wykonywanie prac mających poprawić estetykę, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo w obiektach,

  • usuwanie zgłaszanych usterek we wszystkich obiektach kompleksu PAZIM, w tym w pokojach hotelowych i na zapleczu,

  • współpraca z pracownikami innych działów w obsłudze klientów i gości,

  • obsługa i naprawa urządzeń oraz wyposażenia pomieszczeń, w tym pokoi hotelowych,

  • obsługa systemów/aplikacji wspomagających zarządzanie obiektami (ewidencja zgłoszeń, BMS),

  • wykonywanie pozostałych zadań zlecanych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 2 lata

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • uprawnienia grupy G1 eksploatacja

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • mile widziane uprawnienia spawalnicze

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

  • gotowość do pracy zmianowej

  • otwartość, komunikatywność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o długoletniej tradycji – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym premię uznaniową, dodatek stażowy, nagrodę jubileuszową

  • możliwość rozwoju, w tym szkolenia i kursy językowe

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • obiady za symboliczną opłatę

  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego na życie oraz programu Multisport

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m in. dopłatę do wypoczynku, świadczenia świąteczne, pożyczki na cele mieszkaniowe),

  • zniżki na usługi w ramach działalności pracodawcy