Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Obiektu

Mando Corporation Poland sp. z o.o.

  • Uczniowska 36, Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Uczniowska 36

Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i utrzymanie infrastruktury oraz instalacji i systemów technicznych obiektu w zakresie realizowanym między innymi poprzez:

  • Sprawdzanie poprawności działania i utrzymanie ich w ciągłej sprawności eksploatacyjnej zgodnie z dokumentacją techniczną i przepisami eksploatacji urządzeń energetycznych, dokumentacją techniczno-ruchową urządzeń i instrukcjami obsługi, zaleceniami producentów urządzeń

  • Realizację bieżących inspekcji, okresowych przeglądów, konserwacji instalacji i urządzeń : grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, chłodniczych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, gazowych, sprężonego powietrza, oleju oraz instalacji ppoż. zgodnie z harmonogramem

  • Rozwiązywanie problemów technicznych

  • Wykonanie prac naprawczych usterek i uszkodzeń powstałych na obiekcie oraz urządzeniach infrastruktury

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych w szerokim zakresie w całości obiektu

  • Wykonywanie prac montażowych

  • Nadzór nad zewnętrznymi firmami serwisowymi - kontrola przeprowadzanych przez nich przeglądów i usuwania usterek

  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej obiektu w podległym zakresie, w tym systemu obsługi bieżących awarii i usterek oraz czynności serwisowych i przeglądów;

  • Odbiór dostaw oraz bieżące utrzymanie materiałów eksploatacyjnych, materiałów i części zamiennych, niezbędnych dla podległych instalacji i systemów;

  • Zagospodarowanie i przekazanie do utylizacji odpadów powstałych w podległym zakresie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie

  • Dyspozycyjność, elastyczność i gotowość podjęcia pracy w układzie zmianowym

  • Znajomość podstaw obsługi komputera w zakresie Windows i MS Office

  • Wysokie zaangażowanie w powierzoną pracę

  • Pozytywne nastawienie do wyzwań

  • Chęć nauki i rozszerzania swojej wiedzy

  • Umiejętność w pracy w zespole

Mile widziane

  • Praktyczne doświadczenie elektryczne lub mechaniczne

  • Umiejętność czytania schematu elektrycznego

  • Uprawnienia w zakresie utrzymania instalacji elektrycznych, grzewczych, chłodniczych i gazowych

  • Inne uprawnienia i certyfikaty związane z instalacjami i urządzeniami w przedmiotowym zakresie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dopłata do dojazdów

  • dodatek stażowy

  • pożyczki pracownicze

  • siłownia na terenie firmy

  • obiady

Mando Corporation Poland Sp. z o.o. w Wałbrzychu to światowy lider w produkcji części samochodowych: amortyzatorów, zacisków hamulcowych, przekładni kierowniczych. Zdobywca wielu nagród, m.in.: Solidny Pracodawca Roku, Kreator Miejsc Pracy, Najlepszy Pracodawca Regionu, Polska Nagroda Jakości, Europejska Nagroda Jakości EFQM 5 Stars oraz certyfikatów: IATF 16949, ISO 14001, ISO/IEC 27001, ISO 45001.

Przewiń do profilu firmy