Oferta pracy

Technik Utrzymania Obiektu

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, Mokotów, ul. Goszczyńskiego 1

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Miejsca pracy: Szpital św. Elżbiety, Mokotowskie Centrum Medyczne, ul. Goszczyńskiego 1, Warszawa

Twoje zadania

  • Sprawowanie nadzoru technicznego nad urządzeniami, instalacjami i elementami wyposażenia budynku;
  • Przeprowadzanie regularnych konserwacji oraz bieżących napraw urządzeń i instalacji;
  • Zgłaszanie awarii sprzętu bądź instalacji;
  • Odpowiedzialność za ciągłość funkcjonowania obiektu zgodnie z jego przeznaczeniem oraz bezpieczeństwo osób przebywających na jego terenie;
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prowadzonych napraw bieżących i okresowych  sprzętu, urządzeń i instalacji;
  • Odpowiedzialność za terminowość przeglądów technicznych zgodnie z obowiązującym harmonogramem, zlecanie przeglądów technicznych, kontakt z firmami zewnętrznymi i nadzór nad ich pracą;
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych zleceń i ich odbiór.

Nasze oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie średnie techniczne - mile widziane o profilu elektrycznym;
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Praktyczna  znajomość MS Office;
  • Dyspozycyjności, zaangażowania oraz efektywna organizacja czasu i pracy;
  • Kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy