Oferta pracy

Technik Utrzymania Obiektu

EWC Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla producenta suplementów diety, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania ObiektuNumer ref.: Miejsce pracy: Wrocław i okolice
ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO W FIRMIE!
Nr ref.: EWC.075.WRO

Wynagrodzenie: 5000 zł brutto – 8000 zł brutto + premia uznaniowa po 3 mies. ok. 500 zł brutto
Elastyczny czas pracy do uzgodnienia, pn. – pt.

Obowiązki:

  • Podejmowanie działań w celu zapewnienia niezawodności systemów budynków (instalacje elektryczne, sprężonego powietrza, oświetlenia, wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, p-poż., gazu, instalacji uzdatniania wody) ;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z bieżącą obsługą obiektu i utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej podległych systemów i urządzeń ;
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej i zarządzanie dokumentacją techniczną budynku ;
  • Udział w realizacji nowych inwestycji związanych z rozbudową zakładu;
  • Wykonywanie bieżących napraw budynku we własnym zakresie/przy pomocy firm zewnętrznych;
  • Współpraca z firmami podwykonawczymi/serwisami zewnętrznymi wykonującymi prace na terenie zakładu oraz ich prac ;
  • Pomoc w dziale utrzymania ruchu.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne lub wyższe
  • Obsługa komputera, MS Office (Word, Excel)
  • Mile widziane uprawnienia SEP grup: G1, G2, G3
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu: elektryki, mechaniki, pneumatyki, systemów obsługi wentylacji oraz instalacji p-poż.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Umowę o pracę
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej Luxmed
  • Kartę Multisport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania
  • Wyżywienie: zdrowe poniedziałki i czwartki (darmowe soki i owoce dla pracowników)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację za pomocą przycisku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującym prawem EWC nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy