Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu - Automatyk

LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

LG Electronics 1

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Modyfikacje programów PLC i układów sterowania na liniach produkcyjnych celem usprawnienia procesu produkcyjnego i eliminacji błędów

  • Wdrożenia nowych projektów i rozwiązań, czynny udział w ich opracowywaniu i doskonaleniu

  • Analiza przyczyn problemów, opracowywanie oraz wdrażanie akcji korygujących ze ścisłą współpracą z działem Utrzymania Ruchu

  • Dobór i zamawianie części

  • Opracowywanie raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane: automatyka i robotyka, elektrotechnika, mechanika i budowa maszyn)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Umiejętność programowania PLC, mile widziane Mitsubishi i LS

  • Podstawowa znajomość elektrycznych układów sterowania i zagadnień związanych z automatyką

  • Znajomość napędów i parametryzacji falowników, wskazana podstawowa znajomość pneumatyki

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Kreatywność celem opracowywania nowych rozwiązań

  • Dyspozycyjność (praca 3-zmianowa)

To oferujemy

  • Pracę w intensywnie rozwijającej i modyfikującej swój park maszynowy firmie

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród)

  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę

Jesteś zainteresowany pracą w LG Electronics? Świetnie!

Zapraszamy do przesłania swojej aplikacji na wybrane stanowisko. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.