Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Technik utrzymania ruchu / automatyk

Piekarnia HertO firmie

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Piekarnia Hert poszukuje pracownika na stanowisko:
Technik utrzymania ruchu / automatykNumer ref.: Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Oferujemy:

  • zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia od 6000 zł netto
  • możliwość dynamicznego rozwoju pensji poprzez nabywane doświadczenie i kwalifikacje
  • pracę przy nowoczesnych maszynach
  • pracę w zgranym zespole
  • nieustanny rozwój firmy i ciekawe zlecenia
  • szkolenie w okresie próbnym ze starszymi/ doświadczonymi pracownikami
  • elastyczność w pobieraniu urlopów, dni wolnych
  • dodatkowe premie motywacyjne
  • dodatki deputat na pieczywo
  • 5-cio dniowy system pracy

Zakres obowiązków:

  • rozpoznanie/diagnoza/ usuwanie awarii, błędów, usterek
  • naprawa podzespołów maszyn i regeneracja części
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • zapobieganie awariom, reakcja z wyprzedzeniem
  • raportowanie przebiegu zmiany
  • pilnowanie harmonogramów konserwacji i przeglądów
  • wgrywanie/ zgrywanie programów do sterowników SIEMENS, MITSUBISCHI + kompleksowa diagnoza i naprawa

Wymagamy:

  • doświadczenie z zakresu elektryki
  • uprawnienia SEP , certyfikaty
  • umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi w celu diagnozowania awarii
  • mile widziana Znajomość układów pneumatyki, hydrauliki, mechaniki
  • gotowość do pracy w trybie 3 zmianowym
  • umiejętność kompleksowego zmontowania układu automatyki do maszyny m.in. silnik/siłownik, falownik, sterownik oraz zaprogramowanie i uruchomienie
  • mile widziani kandydaci zamieszkali w pobliżu 15 km
  • programowanie w systemach PLC, Scada

Zapraszamy do rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne