Oferta pracy

Technik utrzymania ruchu - automatyk

Frisco SAO firmie

  • Klaudyn (pow. warszawski zachodni)

    Klaudyn (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna diagnostyka oraz naprawa układów sterowania maszyn i urządzeń,

  • Wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie z przyjętym harmonogramem,

  • Analiza pracy maszyn oraz sterowników PLC,

  • Bieżącą kontrolę prawidłowego działania modułów informatycznych zarządzających pracą automatyki,

  • Kontrola zapasu oraz zamawianie potrzebnych części zamiennych,

  • Analiza przyczyn awarii oraz wprowadzanie działań prewencyjnych,

  • Szkolenie pracowników w zakresie podstawowych działań naprawczych i eliminacji usterek.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w zakresie utrzymania ruchu,

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, automatyk),

  • Praktyczna znajomość układów automatyki przemysłowej,

  • Biegła znajomość czytania dokumentacji oraz schematów elektrycznych i pneumatycznych, uprawnienia SEP 1 KV,

  • Samodzielność, inicjatywa, dokładność,

  • Znajomość języka angielskiego / niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • Znajomość rozwiązań i aplikacji TGW Logistics.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,

  • Ambitne wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Frisco SA

Jesteśmy liderem warszawskiego rynku zakupów spożywczych z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy