Technik Utrzymania Ruchu (Automatyk, Mechanik, Elektromechanik)

FALLWORK SP. Z O.O.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, producenta z branży FMCG, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • opieka techniczna nad powierzonym obszarem produkcyjnym
  • diagnostyka oraz wykonywanie napraw urządzeń przemysłowych
  • realizacja działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu
  • weryfikacja kart technicznych, dokumentacji technicznej urządzeń i instalacji
  • uczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • umiejętność diagnozowania przyczyn usterek, rozwiązywania problemów z zakresu mechaniki i/lub elektryki i/lub automatyki i/lub elektroniki
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość układów PLC w stopniu umożliwiającym diagnozowanie urządzeń
  • uprawnienia SEP w zakresie E i D do 1 kV

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, pełen etat)
  • indywidualnie negocjowane wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • możliwość wyrobienia dodatkowo płatnych nadgodzin
  • pakiet świadczeń pozapłacowych

FALLWORK SP. Z O.O.

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Technik Utrzymania Ruchu (Automatyk, Mechanik, Elektromechanik), Poznań