Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu - Automatyk

Sopem

Sopem

Doktora Rudolfa Diesla 9

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy parku maszynowego,

  • prowadzenie analiz awarii i usterek, przyczyn ich powstawania oraz dobór właściwych środków zapobiegawczych

  • sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzanych prac

  • wnioskowanie o modernizacje maszyn, urządzeń i instalacji pod kątem zwiększenia niezawodności, poprawienia BHP i zwiększenia produktywności

  • uczestniczenie w projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych i modernizacjach linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji

  • diagnozowanie sterowników PLC (SIEMENS) oraz rozwiązywanie problemów z automatyką maszyn produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • umiejętność pracy w zespole

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

  • praktyka w identyfikacji przyczyn awarii oraz prowadzeniu działań prewencyjnych

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z robotami Kuka/Fanuc

To oferujemy

  • zatrudnienie z międzynarodowej firmie będącej światowym liderem w swojej branży,

  • praca w systemie zmianowym,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • dopłaty do posiłków oraz napojów,

  • znakomita atmosfera w pracy,

  • benefity pozapłacowe (m.in. karta sportowa OK System, prywatna opieka medyczna etc.).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • karta sportowa OK System

Sopem

Somfy jest zaufanym partnerem w dziedzinie automatyzacji systemów otwierania i zamykania w domach i budynkach, pragnie stanowić inspirację nowych sposobów życia dla wszystkich. Nowych sposobów pracy i konsumpcji, które musimy wypracować razem na całym świecie, by zamieszkiwać naszą planetę w lepszy i bardziej zrównoważony sposób. Działanie na rzecz nowych sposobów życia oznacza codzienne łączenie zrównoważonego modelu ekonomicznego, ochrony środowiska i rozwoju.

Ta francuska, rodzinna i niezależna grupa od momentu powstania nieustannie się rozwija, od 50 lat jest światowym liderem i pionierem w dziedzinie automatyki domowej. Innowacyjność przyświeca nam na co dzień i gwarantuje doskonałość naszych rozwiązań.

Jesteśmy obecni w 59 krajach, posiadamy 8 zakładów produkcyjnych i 17 ośrodków badawczo-rozwojowych. Realizujemy ambitną strategię przemysłową w zakresie „Smart Living” i wartości, jaką dajemy naszym klientom.

Każdego dnia staramy się zmniejszać nasz wpływ na środowisko: ponad 60% naszych produktów sprzedawanych na całym świecie jest ekologicznych już dziś, a do 2030 r. będą to wszystkie produkty. Równocześnie prowadzimy aktywną politykę odpowiedzialnych zakupów, stawiając na zaopatrzenie lokalne.

Dbając o dobro naszych 6 880 pracowników, staramy się zapewnić im długoterminowe zatrudnienie poprzez mobilność wewnątrz firmy i rozwój umiejętności. Wspieramy różnorodność i integrację, opierając się na silnej kulturze korporacyjnej.

Przewiń do profilu firmy