Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu - Automatyk

Agri PlusO firmie

  • Szamotuły, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agri Plus Sp. z o.o.
Oddział Paszowy w Poznaniu

Poszukuje do Wytwórni Pasz w Szamotułach
osoby na stanowisko:

Zadania:

  • kontrola stanu i poprawności działania maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • utrzymanie w ruchu (serwis, remonty,  regulacje, przeglądy i naprawy) maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki i pneumatyki
  • instruowanie użytkowników (operatorów) o zasadach prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń.

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe, techniczne

  • wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki i pneumatyki
  • dociekliwość i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań zaistniałych problemów
  • umiejętność obsługi komputera
  • świadectwo kwalifikacji E1 do 1kV (mile widziane E2/E3)
  • umiejętność analizy programów, diagnostyki oraz programowania PLC (Siemens)
  • znajomość rysunku technicznego, schematów elektrycznych.
Oferujemy:
  • możliwość pracy i rozwoju w nowoczesnej firmie produkcyjnej

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • adekwatne wynagrodzenie
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • dofinansowanie do świąt i zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym oraz zaznaczonym nr ref. TECH-SZAM/20/12 na adres elektroniczny:

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, bez której Państwa oferta pracy nie będzie mogła być rozpatrzona i zostanie usunięta:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agri Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu oraz inne Spółki Grupy Smithfield Polska, związane porozumieniem o współadministracji opublikowanego na stronie www.agriplus.pl moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy