Logo Pracuj.pl

Technik Utrzymania Ruchu (Automatyk)

Cereal Partners Poland Toruń-PacificO firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie poprawnego funkcjonowania linii produkcyjnych poprzez:
  • ▷ wykonywanie zadań planowej obsługi technicznej oraz usuwania awarii w zakresie mechaniki i pneumatyki
  • ▷ analizę występujących awarii
  • ▷ zgłaszanie pomysłów usprawnień organizacyjnych i technicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne o specjalności mechanik
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie konserwacji i naprawach maszyn produkcyjnych
  • świadectwo kwalifikacyjne eksploatacji:
  • ▷ Grupa 1- Eksploatacja p. 2, 4, 5, 9, 10 w zakresie obsługa, konserwacja, remonty, montaż
  • ▷ Grupa 2- Eksploatacja p. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10 w zakresie obsługa, konserwacja, remonty, kontrolno-pomiarowe montaż
  • ▷ Grupa 3- Eksploatacja p. 4, 6, 7, 10 w zakresie obsługa, konserwacja, remonty, kontrolno-pomiarowe montaż
  • praktyczną znajomość zagadnień związanych z budową maszyn, doświadczenie w wykonywaniu konserwacji i napraw w zakresie mechaniki
  • gotowość do pracy zmianowej
  • rozwinięte kompetencje w zakresie: komunikacji, kreatywności, pracy zespołowej, zarządzania czasem, wielozadaniowości

Mile widziane

  • znajomość SAPa
  • doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn pakujących

To oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży FMCG
  • ambitne wyzwania zawodowe
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • przyjazną atmosferę pracy i bogaty pakiet socjalny
  • dostęp do płatków i batoników w czasie pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • możliwość uzyskania uprawnień

Jak możesz złożyć aplikację:

  • Za pomocą przycisku Aplikuj z nazwą stanowiska w tytule.
  • Osobiście na recepcji, ul. Szosa Lubicka 38/58, 87-100 Toruń.

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific

Cereal Partners Worldwide (CPW) jest wiodącą międzynarodową spółką produkującą produkty śniadaniowe oraz płatki śniadaniowe Nestlé, w tym uwielbiane na całym świecie takie marki, jak NESQUIK®, FITNESS®, CHEERIOS® oraz CHOCAPIC®. Posiadając ponad 50 marek dostosowanych do potrzeb osób w różnym wieku i prowadzących różny styl życie staramy się sprawić, żeby śniadanie było jeszcze lepsze poprzez łatwą do przygotowania, smaczną i pożywną żywność pomagającą konsumentom rozpocząć swój dzień w najlepszy możliwy sposób.

Technik Utrzymania Ruchu (Automatyk), Toruń