Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

HAL Sp. z o. o.O firmie

HAL Sp. z o. o.

Spokojna 8

Baniocha (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych; nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Naprawa oraz przeglądy techniczne, konserwacje, remonty maszyn i urządzeń technologicznych

  • Diagnostyka, analiza oraz usuwanie problemów – zakres elektryczny i mechaniczny

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzaniem napraw i konserwacji maszyn i urządzeń

  • Inicjowanie rozwiązań optymalizacyjnych

  • Współpraca z Działem Produkcji oraz Działem Jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe w zakresie: mechatroniki, elektromechaniki, automatyki, mechaniki, elektroniki i chęć rozwijania swoich kompetencji w tym obszarze

  • Aktualne uprawnienia elektryczne do 1kV

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu (Elektromechanik lub podobne)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Pracę w systemie 2-zmianowym, 5 dni w tygodniu, poniedziałek -piątek

  • Benefity pozapłacowe takie jak: pakiet medyczny, MultiSport, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia socjalne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną w 1991 roku. Od ponad 25 lat sukcesywnie rozbudowujemy portfolio naszych produktów, tworząc rozwiązania dostosowane do oczekiwań różnych grup Konsumentów.

W tym czasie udało nam się wypracować wiodącą pozycję na polskim rynku w kategorii markowych odświeżaczy powietrza w żelu. Staliśmy się także jednym z liderów produkcji kostek toaletowych oraz gąbek kąpielowych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy