Oferta pracy

Technik utrzymania ruchu

Exact Systems Sp. z o.o.

11 80013 200 brutto / mies.
  • Lokeren (Flandria Wschodnia), Belgia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • serwisowanie, konserwacja maszyn i urządzeń,

  • określanie i eliminowanie błędów, nieprawidłowego działania i ich przyczyn,

  • wykonywanie niezbędnych napraw.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie wraz z pełnymi składkami ZUS – stawka podstawowa: 16,50€ brutto/h,

  • możliwość nawiązania współpracy na zasadach b2b,

  • +25% dodatku za godziny nocne,

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • zwrot kosztów dojazdu 0,21€/km,

  • bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języka angielskiego,

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Aktualnie do Zakładu związanego z produkcją systemów aluminiowych poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik utrzymania ruchu.

Lokalizacja: Belgia, Lokeren (Flandria Wschodnia).

Grupa Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy