Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Utrzymania Ruchu

Rosti PolandO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o kondycję techniczną parku maszynowego i linii montażowych

  • Usuwanie bieżących awarii, zakłóceń i nieprawidłowości w pracy maszyn, osprzętu peryferyjnego jak również wyposażenia linii montażowych

  • Realizowanie planów przeglądów zgodnie z przyjętymi harmonogramami

  • Analizowanie przyczyn awarii

  • Udział w projektach doskonalących działanie parku maszynowego

  • Wsparcie transferów i uruchomień nowych maszyn

  • Współpraca z pracownikami produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Znajomość zagadnień elektrotechniki, mechaniki, hydrauliki siłowej i pneumatyki

  • Umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność szybkiego opanowywania zagadnień technicznych

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów i proponowaniu rozwiązań

  • Umiejętność identyfikowania, diagnozowania przyczyn zakłóceń i awarii oraz stosowania szybkich rozwiązań eliminujących skutki tych zdarzeń

  • Wysoki poziom zaangażowania, nastawienie na rozwój i chęć uczenia się

  • Dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Rosti

  • Szkolenie przygotowujące do pracy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy i jakości

  • Pracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole

  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karty sportowe, bony świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • program usprawnień pracowniczych

  • szkolenia

Etapy rekrutacji
1

1. Wstępna selekcja kandydatów

2

2. Rozmowy rekrutacyjne

3

3. Wybór najlepszego kandydata

4

4. Informacja zwrotna o decyzji