Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

NARA BATTERY ENGINEERING POLANDO firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego, optymalizacja pracy maszyn produkcyjnych,

  • Bieżące usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń,

  • Serwis, diagnostyka i naprawy maszyn produkcyjnych,

  • Tworzenie dokumentacji związanej z maszynami produkcyjnymi,

  • Branie udziału we wdrażaniu nowych projektów,

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu pracowników linii montażu,

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów i procedur obowiązujących w firmie,

  • Rozdzielanie zadań produkcyjnych,

  • Monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji w dziale montażu,

  • Realizacja założonego planu produkcji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Nastawienie na realizację celów,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,

  • Mile widziana znajomość branży automotive,

  • Preferowane wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk, mechatronik),

  • Uprawnienia elektryczne SEP E (do 1 kV),

  • Znajomość schematów elektrycznych i mechanicznych, PLC,

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji,

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Skrupulatność w działaniu, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Możliwość długoterminowej współpracy,

  • Naukę i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, w branży automotive,

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

NARA BATTERY ENGINEERING POLAND

NARA Battery Engineering Poland Sp. z o.o. to firma produkcyjna, która dostarcza komponenty do samochodów elektrycznych różnych marek. W związku z realizacją nowych projektów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu.

Przewiń do profilu firmy