Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

Mondelēz International w PolsceO firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie maszyn i urządzeń w obszarze i w zakresie odpowiedzialności w stanie bazowym pozwalającym na wykonanie zaplanowanej produkcji z zakładaną efektywnością

  • Prowadzenie zaplanowanych przeglądów prewencyjnych, diagnozowanie i usuwanie awarii i defektów, prowadzenie remontów okresowych w ścisłej współpracy z Operatorami Maszyn i Inżynierem Utrzymania Ruchu

  • Wsparcie techniczne innych obszarów w sytuacjach kryzysowych na polecenie przełożonego.

  • Prowadzenie szkoleń technicznych w ramach rozwoju zespołów autonomicznych (Operator Maszyn, Operator Technik)

  • Odbiór prac technicznych wykonywanych przez firmy zewnętrzne w obrębie obszaru .

  • Uczestnictwo w projektach modernizacji maszyn i urządzeń w obszarze odpowiedzialności

  • Aktywne uczestnictwo w programach usprawnień (mam pomysł), 5S i innych, usprawniających procesy, podnoszących bezpieczeństwo i ergonomię na obszarach.

  • Prowadzenie wszelkich prac zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP i procedurami P.POŻ. oraz wewnętrznym regulaminem zakładu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe ( elektryk, elektromechanik, mechatronik)

  • Doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym

  • Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej

  • Samodzielność w działaniu oraz aktywne rozwiązywanie problemów

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Uprawnienia SEP grupa I do 1 KV (minimum)

  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • MultiSport

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Możliwości rozwoju i zdobycia uprawnień

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Nagrody jubileuszowe za staż pracy

  • Okolicznościowe paczki z produktami firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Mondelēz International w Polsce

Mondelēz International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki.

Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę wyprodukowanej w odpowiedni sposób.

Chcesz posmakować wyjątkowych możliwości w Mondelēz? Wgryź się w naszą ofertę!

Przewiń do profilu firmy

Więc jeśli jesteś gotowy, aby zrobić jeden duży krok naprzód i być częścią przyszłości naszej firmy, od możliwości ciekawej kariery dzieli Cię tylko jedno kliknięcie.