Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

4 600‐6 500 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Dla naszego Klienta- producenta baterii jonowo-litowych do samochodów elektrycznych aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko

Numer ref.: PP/07/2020/WRC/DA

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem na 2 lata
Bezpłatny transport pracowniczy z wielu miejscowości
• Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy
• Rozbudowany pakiet benefitów
• Pakiet relokacyjny (dopłaty do relokacji dla osób mieszkających powyżej 100 km od Wrocławia)

Wymagania:
• Wykształcenie średnie techniczne (preferowane: mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
• Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1

Zakres obowiązków:
• Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
• Prowadzenie dokumentacji technicznej

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne k. Wrocławia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy