Oferta pracy

Technik utrzymania ruchu

Work Service S.A.O firmie

3 6906 600 brutto / mies.
  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy Techników utrzymania ruchu (branża automotive) do różnych lokalizacji!

Biskupice Podgórne, Wałbrzych oraz Jelcz-Laskowice

Jeżeli jesteś z Wrocławia, Strzelina, Oławy, Oleśnicy, Grodkowa, Brzegu bądź Namysłowa to zapewniamy bezpłatne dojazdy do Jelcza-Laskowice!

Jeżeli interesuje Cię lokalizacja Biskupice Podgórne – możesz ubiegać się o zwrot za komunikacje miejską!

A może jesteś absolwentem mechaniki/elektryki/mechatroniki bądź automatyki i robotyki? Absolwencie Ciebie również zapraszamy do rekrutacji! Posiadamy wolne wakaty zarówno dla absolwentów, ekspertów oraz seniorów!

Technik utrzymania ruchuNumer ref.: TUR/WSSA-02/2021/2021/1/50

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie w zapewnieniu bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń,
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, napraw maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz reagowanie na awarie,
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej oraz tworzenie instrukcji pracy i pozostałych procedur,
  • Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych,
  • Realizacja zadań związanych z programowaniem maszyn i systemów CNC & PLC.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub automatyka i robotyka),
  • Podstawowej wiedzy technicznej z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki, hydrauliki oraz pneumatyki (dokumentacja),
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych, elektronicznych, pneumatycznych,
  • Praktycznej wiedzy w zakresie budowania, analizowania i modyfikowania programów sterowanych PLC i CNC - mile widziane,
  • Umiejętności obsługi, diagnozowania i rozpoznawania przyczyn usterek maszyn oraz systemów logicznych,
  • Znajomości języka angielskiego – mile widziane,
  • Znajomości pakietu MS Office.

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z klientem,
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3690-6600 zł brutto (w zależności od doświadczenia) + premie obecnościowe oraz jakościowe,
  • Pracę w systemie 4 brygadowym,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie),
  • Bezpłatne dojazdy do pracy z kierunków: Wrocław, Strzelin, Oława, Oleśnica, Grodków, Brzeg, Namysłów do fabryki Jelcz-Laskowice,
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • Pakiet relokacyjny - wsparcie finansowe dla osób przeprowadzających się do Wrocławia,
  • Dofinansowanie do posiłków w zakładowej stołówce. Smacznego!
  • Możliwość wykorzystywania i rozwijania wiedzy oraz zdobytego doświadczenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy