Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

Starion Poland Sp. z o.o.O firmie

Starion Poland Sp. z o.o.

LG 4

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i instalacji technologicznych

  • usuwanie bieżących awarii i usterek

  • obsługa i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń poprzez wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw

  • monitorowanie wybranych punktów, systemów i parametrów

  • prowadzenie właściwej gospodarki narzędziami, aparaturą i wyposażeniem elektrycznym

Nasze wymagania

  • średniego wykształcenia techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej minimum 1 lata

  • praktyczną znajomość zagadnień z dziedziny elektryki i mechaniki oraz automatyki

  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz odczytywania dokumentacji technicznej (schematy el. maszyn)

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV (G2,G3 będzie dodatkowym atutem)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • ciekawa pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • możliwość brania czynnego udziału w procesie powstawania nowej organizacji

  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,

  • możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.

  • BEZPŁATNY DOJAZD Z KIERUNKÓW WAŁBRZYCH, ŚWIDNICA, DZIERŻONIÓW, BIELAWA

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • inicjatywy dobroczynne

Starion Poland to nowo powstały, nowoczesny zakład produkcyjny z branży Automotiv zlokalizowany w Biskupicach podgórnych. Jesteśmy częścią jednych z największych na świecie inwestycji i produkujemy dla lidera produkcji baterii do aut elektrycznych.Wyróżnia nas zaawansowana technologia procesów produkcyjnych oraz ogromny wkład we współczesny przemysł motoryzacyjny.

Przewiń do profilu firmy