Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik utrzymania ruchu

Manpower CoREO firmie

  • Błonie, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Technik utrzymania ruchuNumer ref.: TUR/076/KGR

Zadania:

  • Ustawianie procesu na linii produkcyjnej
  • Diagnostyka i usuwanie awarii maszyn (linie automatyczne, roboty, myjki, stanowiska montażowe i testujące)
  • Konserwacja maszyn
  • Zapewnienie ciągłości pracy linii

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki, hydrauliki oraz mechaniki
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność, analityczne myślenie, dyspozycyjność
  • Chęć do ciągłego rozwoju i nauki

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpłatny transport
  • Klimatyzowana hala produkcyjna
  • Premie miesięczne + premie za obecność
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne