Logo Pracuj.pl

Technik Utrzymania Ruchu

BorgWarnerO firmie

  • Błonie, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Ustawianie procesu na linii produkcyjnej
  • Diagnostyka i usuwanie awarii maszyn (linie automatyczne, piece, roboty, myjki, stanowiska montażowe i testujące)
  • Konserwacja maszyn, TPM
  • Zapewnienie ciągłości pracy linii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki, hydrauliki oraz mechaniki
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielność, zaangażowanie
  • Chęć do ciągłego rozwoju i nauki

To oferujemy

  • Udział w nowych projektach, uruchomieniach nowych linii produkcyjnych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Praca z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, w zrobotyzowanym parku maszynowym
  • Klimatyzowana hala produkcyjna
  • Pakiet medyczny uwzględniający m.in. prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do studiów podyplomowych
  • Szkolenia stanowiskowe (w ramach korporacji oraz zewnętrzne)
  • Bezpłatny transport do i z zakładu (trasy z Błonia, Sochaczewa, Żyrardowa, Płońska)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników

Technik Utrzymania Ruchu, Stefana Batorego 8, Błonie