Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

BorgWarnerO firmie

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Ustawianie procesu na linii produkcyjnej

  • Diagnostyka i usuwanie awarii maszyn (linie automatyczne, piece, roboty, myjki, stanowiska montażowe i testujące)

  • Konserwacja maszyn, TPM

  • Zapewnienie ciągłości pracy linii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki, hydrauliki oraz mechaniki

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Samodzielność, zaangażowanie

  • Chęć do ciągłego rozwoju i nauki

To oferujemy

  • Udział w nowych projektach, uruchomieniach nowych linii produkcyjnych

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Praca z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, w zrobotyzowanym parku maszynowym

  • Klimatyzowana hala produkcyjna

  • Pakiet medyczny uwzględniający m.in. prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do studiów podyplomowych

  • Szkolenia stanowiskowe (w ramach korporacji oraz zewnętrzne)

  • Bezpłatny transport do i z zakładu (trasy z Błonia, Sochaczewa, Żyrardowa, Płońska)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników