Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Mabuchi Motor PolandO firmie

  • Adolfa Mitery 14, Bochnia
    Bochnia, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mabuchi Motor Poland

Adolfa Mitery 14

Bochnia

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych maszyn,

  • Wykonywanie remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną,

  • Instalacje i uruchomienia linii produkcyjnych,

  • Udział w projektach modernizacji linii produkcyjnych/maszyn,

  • Ścisła współpraca z Działem Produkcji,

  • Codzienna implementacja standardów 5S;

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra organizacja pracy własnej, determinacja w działaniu

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektromechaniczne lub pokrewne)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową

  • Mile widziana znajomość procesów montażu

  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu TPM

  • Uprawnienia energetyczne grupy 1 mile widziane

  • Gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych. Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy