Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Zakłady Przemysłu Cukierniczego "Otmuchów" S.A.

  • Brzeg

    Brzeg, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w ruchu linii produkcyjnych i urządzeń peryferyjnych

  • zapobieganie awariom, usuwanie pojawiających się usterek

  • dokonywanie przeglądów, konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • uzupełnianie dokumentacji z obszaru UR oraz przygotowywanie raportów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie min. zawodowe oraz aktualne uprawnienia SEP E1

  • praktyczna umiejętność czytania schematów elektrycznych, schematów maszyn i urządzeń

  • praktyczna wiedza zagadnień związanych z mechaniką, pneumatyką i elektryką

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • precyzja i dokładność w wykonywaniu codziennych zadań

Mile widziane

  • aktualne uprawnienia SEP E2 i E3

To oferujemy

  • stabilizację – nie zwolniliśmy ani jednej osoby z powodu pandemii

  • bezpieczeństwo – zapewniamy międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa

  • samorealizację – masz przestrzeń do własnych pomysłów i wykorzystania swoich talentów – uważnie Cię słuchamy

  • rozwój – możliwość nauki od najlepszych: pakiety specjalistycznych i unikalnych szkoleń, współpracę z wysokiej klasy ekspertami

  • life balance - wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU i pakietów medycznych

  • komfort pracy - dofinansowanie do dojazdu do pracy (bus pracowniczy na wybranych trasach)

  • transparentne wartości: Pasja, Odwaga, Partnerstwo – u nas poczujesz je na każdym kroku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Chcesz pracować w środowisku, w którym dużo się dzieje?

Weź udział w tworzeniu nowej historii ODRY i FREEYU.

Wywołaj uśmiech w naszym dziale HR. Aplikuj!

Przewiń do profilu firmy